Te Fermentimi. Gjithë çfarë thonë qytetarët, nevojat që ata kanë, kërkesat që parashtrojnë, nuk janë premtime për t’u bërë në fushatë. Janë punët e përditshme të bashkisë, që duhen bërë pa asnjë justifikim. Shkodranët nuk kanë nevojë më për ankesa, eçejake letrash nga një zyrë të tjetra. Atyre i duhet një bashki që punon fort e në krye të saj kryetari që si zot shtëpie, merr punët në dorë dhe i del zot familjes së tij. Ndaj shoh në sy secilin prej jush, e shtrëngimet e duarve janë fjala që i japim njëri-tjetrit, për Shkodrën, që për ne është mbi çdo gjë.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid025YLj9SjKm4h6GsreSm2FxCR9WE7SAm53daU8hY1G7qqxM3sMhD6F6GwzkPV7MRERl&id=100063543730287&sfnsn=mo&mibextid=RUbZ1f

Artikulli paraprakZGJEDHJET LOKALE/ A DO TË MARRË KQZ MASA PËR DEKLARATAT E RAMËS PËR BONUSIN E PENSIONEVE? CELIBASHI: JA KUR E VENDOS!
Artikulli tjetërKANDIDATI I KOALICIONIT “BASHKË FITOJMË” BARDH SPAHIA TAKIM ME BANORËT NË ZOGAJ