KF Vllaznia përmes një postimi në rrjetet sociale ka bërë me dije se ka ndërprerë bashkëpunimin me futbollistin Paulo Pjeshka duke e falenderuar dhe uruar atij suksese.

POSTIMI I PLOTË

KF Vllaznia dëshiron të njoftojë se ka ndërprerë bashkëpunimin me futbollistin Paulo Pjeshka. Klubi e falenderon për kontributin e dhënë në vite tek Akademia por edhe sezonin e kaluar me ekipin e parë dhe i uron suksese në karrierën e tij të mëtejshme!

Artikulli paraprakOSMANI TAKIM ME SENATORIN AMERIKAN: E DOMOSDOSHME MBËSHTETJA E SHBA-SË PËR ANËTARËSIMIN E KOSOVËS NË NATO
Artikulli tjetërSTUDIUESIT BRITANIK: INJEKSIONET PËR HUMBJE PESHE ZVOGËLOJNË RREZIKUN E ATAKUT NË ZEMËR