Një i ri shqiptar ka rënë në prangat e policisë, pasi u kap me një sasi kokaine që e kishte fshehur në një vezë ‘Kinder’.

Mediat italiane bënë me dije se 29-vjeçari u arrestua në Perugia.

Pasi u ndalua nga policia, i riu shqiptar, identiteti i të cilit nuk dihet, tentoi që ta hidhte drogën.

Gjatë kontrollit, policia i gjeti atij 20 gramë kokainë dhe 1240 euro.

Artikulli paraprakBIEN KRYESUESIT, LAÇI THYEN TIRANËN, VENDOS NJË PENALLTI, NDIZET GARA PËR TITULL
Artikulli tjetërPËRNDIQTE VAZHDIMISHT TË MITURËN, ARRESTOHET 23-VJEÇARI, NË PRANGA EDHE 10 TË TJERË