15-VJEÇARJA E LINDUR NË AMERIKË SHPALLET “MISS MALËSIA”
Elizabeta Pëllumbaj eshte vajza me e bukur ne Malesi.
Vajza e lindur ne Amerike, por me origjine nga fshati Dedaj i Komunes Shkrel ne Malesine e Madhe,

doli fituese ne nje spektakel te organizuar ne. Razem  ne mesditen e te dieles. 15-vjecarja Pellumbaj u shpall me e mira nder 15 vajzat konkurrente te spektaklit qe u organizua per here te pare ne piken turistike te Razmes. Ne jurine e konkursit ishin Shpresa Drasati, si dhe Nazmi Memaj nga Tirana.

 

 

 

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/F397_4jZiOc” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakKËRKOJNË DORËHEQJEN E FULLANIT
Artikulli tjetërFUNDJAVA, E SHTRENJTË PËR QYTETARËT