EKIPI SHOQËROHET NËN MASA TË RREPTA SIGURIE . Kombëtarja shqiptare ka mbërritur mesditën e sotme në Beograd, për të nisur përgatitjet për ndeshjen e së martës Serbi-Shqipëri. Kuqezinjtë janë grumbulluar në hotelin me pesë yje, “Metropol Palace”, që ndodhet në qendër të Beogradit. Nderkohe Beogradi eshte blinduar nga forcat speciale dhe policia serbe qe kane shoqeruar kombetaren nga aeroporti drejt hotelit. Duket qarte dhe nga fotot qe pala Serbe ka marre masa te rrepta per te mos patur asnje incident te perfaqesueses shqiptare.

Artikulli paraprakPASAPORTAT E REJA, SHKODRANËT KUNDËR
Artikulli tjetërPOLICIA, KONTROLLE TË VAZHDUESHME NË SHKODËR