Spektakli i ‘Përputhën’ është emisioni i dashurisë i cili kaloi pritshmërit e shikueshmërisë.

Autoroja e emisionit, Olsa Mehmeti, ka zbuluar se cili është kushti i vetëm për të gjithë djemt dhe vajzat që duan të bëhen pjesë e Përputhen”.

Derisa ka bërë një bised me fasat e saj në InstaStory dikush prej publikut ka pyetur se a do të ketë hyrje të reja nga djemët dhe përgjigja e Olsës nuk mungoi.

“Pooo! Me shkruani djema në DM, foto dhe informacione, 25 vjeç e sipër, kushti i vetëm ”,ka shkruar ajo.

Artikulli paraprakRRITET NUMRI I VIKTIMAVE NGA COVID-19, JA SA RASTE TË REJA NË 24 ORËT E FUNDIT NË VEND
Artikulli tjetërE FUNDIT/ SHKARKIMI I LULZIM BASHËS, JA HAPI I RADHËS QË MORI SALI BERISHA (FOTO)