Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 13:20, në rrugën “Liria”, automjeti me drejtues shtetasin K. N., 73 vjeç, është ka përplasur me një shtetas këmbësor, aktualisht i paidentifikuar, i cili i ka ndërprerë rrugën. Shtetasi u transportua në Spitalin Rajonal Shkodër, për ndihmë mjekësore.

Drejtuesi i automjetit u shoqërua në Komisariatin e Policisë Shkodër për veprime të mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe vijon punën për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

Artikulli paraprakMEGAOPERACIONI ANTI-KANABIS, POLICIA KONTROLLE NË DISA QYTETE TË VENDIT, ASGJËSOHEN MIJËRA BIMË NARKOTIKE
Artikulli tjetërDY FSHATRA ME HISTORI SHUMË PAK TË NJOHUR