Të shtëna me armë zjarri në ish-bllok, dyshohet për të plagosur

Sipas informacioneve të para bëhet me dije se si pasojë e të shtënave ka mbetur i plagosur një shtetas. Është nisur me urgjencë drejt spitalit.

Ende nuk dihet identiteti i personit të plagosur dhe autorit