19-VJEÇARI TENTON PËRDHUNIMIN E TË MITURËS
Vëllai i njerkut të një 11-vjeçareje me inicialet V.LL ne Elbasan është vënë në pranga pasi ka tentuar disa herë të abuzoj seksualisht me të miturën. 19-vjeçari Shefit Ramazani jetonte në të njëjtën shtëpi me te mituren, dhe u arrestuar pas denoncimit.

ARRESTOHET PËR NGACMIM SEKSUAL
Një 42 vjeçar me inicialet Y,B  është arrestuar pas denoncimit të bërë nga një grua e moshës 38 vjeçare , per  ngacmim seksual. Gruaja ka deklaruar se i akuzuari i ka zënë pritë dhe ka tentuar ta perdhunoje, pasi e ngacmonte prej disa kohësh.

PADISIN BURRIN DHE KUNATIN: NA DHUNOJNË
Dy kerkese–padi jane plotesuar ne policine e Korces nga dy gra 25 dhe 51 vjec  qe denoncuan njera bashkeshortin dhe tjetra kunatin per dhune fizike dhe psikologjike ndaj tyre. Policia leshoi urdher-mbrojtjen e menjehereshme per grate.

 

 

 

 

[iframe width=”300″ height=”360″ src=”//www.youtube.com/embed/1_F9qgv0cBc?feature=player_detailpage” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakNËNA MBYT FOSHNJËN DHE E GROPOS NË OBORR
Artikulli tjetërTRANSPORTOHET HELIKOPTERI I POLICISË