Artikulli paraprakVITI JUBILAR I MËSHIRËS NË KATEDRALEN E SHKODRËS
Artikulli tjetërShorti për Euro 2016, i hedhur këtë të shtunë në Paris e ka vënë Shqipërinë në Grupin A, me Francën, Rumaninë dhe Zvicrën.