Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Koplik- Bajzë.

Mësohet se automjete janë përplasur me njera-tjetrën, ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur policia, zjarrfikëse dhe ambulanca.

Lajmi në përditësim…