Nje aksident ka ndodhur pak minuta me pare ne qender te qytetit te Shkodres. Dyshohet se si pasoje e lageshtires ne rruge, nje motorr ka rreshqitur dhe per pasoje ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit.

Ne vendngjarje kane mberritur policia dhe ambulanca.