Operacion për kapjen e personave të shpallur në kërkim Specialistët e Seksionit për Hetimin dhe Parandalimin e Krimeve në Drejtorinë e Policisë Shkodër

mbi bazën e informacioneve të marra në rrugë operative si dhe në vijim të punës për kapjen e personave të shpallur në kërkim ,gjatë natës së djeshme në qytetin e Shkodrës bënë të mundur kapjen dhe arrestimin e shtetasit: • Ndue Pjetri, 21 vjeç, banues në Shkodër. Kapja dhe ndalimi i shtetasit Ndue Pjetri u bë pasi ishte person i shpallur në kërkim sepse : Prokuroria e Rrethit Gjyqësor me shkresë Nr.241, dt.08.01.2016, ka urdhëruar ndalimin për veprat penale të “Armëmbajtjes pa leje dhe prishje rendit dhe qetësis publike” të parashikuar n

Artikulli paraprakPREZANTOHET TRAJNERI ARMANDO CUNGU NË ZYRËN E KRYETARES SËBASHKISË VOLTANA ADEMI
Artikulli tjetërLIVING 9.1.2016