Njoftimi i Policisë:

Vijon aksioni anti-cannabis në Vau Dejës dhe Pukë ku asgjësohen me anë të djegies në 10 parcela 1377 bimë të dyshuara narkotike gjithsej me gjatësi deri në 2m dhe në toka publike. Konkretisht : Në Vau Dejës në Njësinë Administrative Temal u asgjësuan me anë të djegies 1271 bimë narkotike. Në Pukë, në Njësinë Administrative Gruemire u asgjësuan 106 bimë narkotike . Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

/ Star Plus TV /

Artikulli paraprakNGA 1 JANARI 2017 NDRYSHON MOSHA E DALJES NË PENSION
Artikulli tjetërZGJEDHJET NË DIBËR, ASHE-ja NË MITINGUN PËRMBYLLËS