Një person ka qëlluar me armë zjarri në ajër në Vlorë. Burime për gazetarin Elton Nikaj bëjnë me dine se ka ngjarja ka ndodhur në zonë e “Ujë Ftohtë” tek një lavazh.

Pas një konflikti të çastit 43-vjeçari ka qëlluar me armë në ajër. Policia ka shoqëruar autorin dhe pronarin e lavazhit, për të dhënë dëshminë në lidhje me konfliktin.

“Me datë 31.12.2021, rreth orës 11:24, në lagjen “Ujë Ftohtë”, jashtë një lavazho, dyshohet se shtetasi A.Sh, 43 vjec, ka qëlluar një herë, në ajër me armë zjarri dhe është larguar me shpejtësi”, thuhet në njoftimin e policisë. /abcnews.al

Artikulli paraprakDALIN PAMJET, CFARE NDODHI NE KARBURANTIN KU U DHUNUA 57 VJECARI
Artikulli tjetërSPEKTAKËL DRITASH DHE FISHEKZJARRESH, MBËRRIN VITI 2022 NË ZELANDËN E RE