Një pallat katër katësh është shembur në Itali.
Flitet për 12 të zhdukur mes tyre 3 fëmijë dhe një grua shtatzënë. Forca të shumta kanë mbërritur në zonë për të kërkuar njerëzit.

Zjarrfikësit kanë shuar flakët dhe po kërkojnë të zhdukurit së bashku me policinë.

Artikulli paraprakPROGRAMI I DESHTUAR DHE HISTORIA E DONALDIT/ BORA ZEMANI PERFUNDON NE SPITAL (FOTO)
Artikulli tjetërPARADITJA DO TË PËRFSHIHET NGA RESHJE SHIU, JA PARASHIKIMI I MOTIT PËR SOT