Qyteti i Shkodrës, i ka dhëne lamtumiren e fundit, gazetarit te njohur sportiv Mejdan Zhivani. Gazetare, miq te afërm, njerëz qe e kane njohur nga afër kane marre pjese ne homazhet kushtuar atij njeriu qe sot nuk jeton me.

Njeriut pasionant për sportin, gazetarit te vendosur dhe gjithnjë pranë ngjarjeve dhe eventeve sportive. Mbare shkodra, por edhe me gjere i dhane lamtumiren e fundit, gazetarit te njohur sportiv mejdan zhivani. Mejdan Zhivani u nda nga jeta nje dite me pare, pas nje semundje te rende se ciles nuk arriti ti bente balle. Star Plus shpreh ngushëllimet me te sinqerta familjes Zhivani për ketë humbje te madhe. Ndërkohe qe ndjekim edhe opinionet e atyre qe i qëndruan pranë miqve dhe kolegeve te tij.

 

 

 

[iframe width=”300″ height=”510″ src=”//www.youtube.com/embed/iMVuFAw4Ch4″ frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakTORTURAT E CIA, BUSH E DINTE
Artikulli tjetër“FARMAVIT” EDHE NË SHKODËR