foto ilustruese

Një 19-vjeçar është shoqëruar në policinë e Lezhës për shkak se akuzohet t’i ketë vënë flakën një makine.

I shoqëruari në polici është M.P dhe rreth orës 13:05, në Shëngjin, Lezhë dyshohet se ka djegur makinën tip”Benz” në pronësi të E.D.,41 vjeç, banues në Lezhë.

Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.