Lezhë/Informacion paraprak

Rreth orës 15:30, në Ishull Lezhë, shtetasi italian P. G.,66 vjeç, banues në Milano, në momentin që është futur në det dyshohet se ka pësuar arrest kardiak dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikulli paraprakPAS 24 VITESH PUTIN DO TË VIZITOJË KORENË E VERIUT
Artikulli tjetërBARKA ME EMIGRANTË PËRMBYSET NË BRIGJET E KALABRISË, FLITET PËR 65 TË ZHDUKUR MES TYRE 26 FËMIJË