Artikulli paraprakKA PERFUNDUAR PA GOLA PJESA E PARE E NDESHJES VLLAZNIA-SKENDERBEU
Artikulli tjetërRAMA SULMON HARADINAJN DHE MBRON KURTIN: ALBINI NË RRUGËN E DUHUR, JO SHËRBËTOR I SERBISË