Një person ka qëlluar me pistoletë manovër në ajër mbrëmjen e sotme në Tiranë, te ‘Fusha e Aviacionit’, nga një automjet në lëvizje.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:35 minuta të mbrëmjes së kësaj të shtune dhe zhurma e të shtënave ka alarmuar banorët.

Artikulli paraprakPAS BELGJIKËS DHE BRITANISË, JA KU MBËRRIN VARIANTI AFRIKAN I COVID-19
Artikulli tjetërNAMI NË BIG BROTHER / ARJOLA I PËRVISHET ANTONELËS, DONALDI AGRAVON NDAJ ILIRIT …