Makina del nga rruga, tre persona të plagosur

Tre persona kanë mbetur të plagosur nga një aksident automobilistik. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në lagjen “28 Nëntori” në Vlorë. Sipas policisë mjeti ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën. Tre personat e plagosur janë dërguar në spital për të marrë ndihëm mjekësore dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Policia po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit