Ngjarja ka ndodhur sot në orën 10:05 në lagjen Skenderbeg në qytetin e Shkodrës.

Si pasoje shtetasi LL.H. që ka qene drejtuesi i biçikletës ka marr plage të vogla në koke dhe ky i fundit është shoqëruar menjëherë pranë spitalit rajonal nga vetë drejtuesi i automjetit.

Artikulli paraprakBLUTË E SHKODRËS, ASGJËSOJNË MBI 7 MIJË RRËNJË KANABIS
Artikulli tjetërBASHKIA SHKODËR THIRRJE PËR LIRIMIN E HAPËSIRAVE PUBLIKE