Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në dalje të kryeqytetit. Aksidenti ndodhi në vendin e quajtur “Ura e Beshirit”, ku mjeti me drejtues shtetasin D. K., ka aksidentuar shtetasen këmbësore E. K., 21 vjeçe.

E reja është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikulli paraprakPLAGOSJA NË SHKODËR, FAMILJARËT THIRRJE PËR TË DHURUAR GJAK. T’I DREJTOHEN SPITALIT RAJONAL TË SHKODRËS!
Artikulli tjetërIU BE ATENTAT NE DERE TE SHTEPISE, NDERRON JETE PASHKO UJKA