Malësi e Madhe

Më datë 31.08.2022, në orët e para të mëngjesit, në lagjen “Peraj”, në fshatin Bajzë, Malësi e Madhe, është qëlluar me armë zjarri në drejtim të murit rrethues të banesës së shtetasit L. K., në të cilën ka qenë vetëm djali i tij, shtetasi L. K., 19 vjeç.

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë, po vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikulli paraprakU SHKARKUA SOT NGA QEVERIA PAS MË PAK SE 11 MUAJVE NË DETYRË, KUSH ISHTE GLEDIS NANO, NGA OPERACIONET E BUJSHME, TE DIPLOMIMI NË FBI
Artikulli tjetërSHIFRAT E COVID-19, NJË HUMBJE JETE DHE 335 RASTE TË REJA NË 24 ORËT E FUNDIT