Ajo që shihni në video është ajo që ka mbetur pas zjarrit të djeshëm në tregun e rrobave të përdorura në Shkodër.

Llamarina të hedhura pirg, mallra të shkrumbuara dhe shtëpi të djegura, ky është bilanci i asaj që preku dhjetëra familje në dëm ekonomik .

Si pasojë e zjarrit u dogjën 80 njësi tregtare dhe pesë shtëpi banimi.

Artikulli paraprakSHKODËR, POLICIA RRUGORE MBI 1000 GJOBA NË NJË JAVË
Artikulli tjetër“HERA E PARË NË JETË QE UROJ TË MOS FITOJE ITALIA, I LUMTUR ME BARAZIMIN”, KRYEMINISTRI RAMA: TE SHQIPËRIA DO DËSHIROJA DONARUMËN