Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë ditën e djeshme. Lajmi i ardhjes në jetë të vogëlushes u përhap në të gjitha mediat, madje u zbulua edhe emri i saj. Megjithatë, Marina dhe Geti preferuan ta shijonin në privatësi ardhjen e Marget në jetë. Ndërsa sot ka ardhur edhe reagimi i tyre i parë si prindër.

Pak minuta më parë ata kanë publikuar një foto me duart e familjes së re, duke shkruar: “Faleminderit Zotit që na bekoi me një engjëll si ti. Jeta jonë! Marget Selimi. 24/11/2021.”

Artikulli paraprakMES LOTËSH, JA CILI ËSHTË VENDIMI I FIFIT PAS NGJARJEVE NË BIG BROTHER
Artikulli tjetërSHQIPTARI QË SHPËTOI NGA TRAGJEDIA: KURRË NUK DO T’I HARROJ THIRRJET E NËNAVE PËR FËMIJËT E TYRE