Florenc Beqiri, azilkerkuesi nga shkodra eshte dhunuar barbarisht ne burgjet franceze dhe ndodhet ne gjendje kome. Nje video e mberritur ne redaksine e Star Plus tregon qarte gjendjen e shkodranit Beqiri 23 vjec.

Ne video apeli i drejtohet shtetit shqiptar te nderhyje ne zbardhjen e plote te kesaj ngjarje te rende dhe venien para pergjegjesise se autoreve te ketij krimi makaber. Nderkohe te kontaktuar nga Star Plus edhe familjaret e tij ne Shkoder kerkojne qe kjo ceshtje te zbardhet dhe te behet cfare eshte e mundur te mbajne ne jete Florencin e plagosur rende

[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F671726706196199%2Fvideos%2F1525728657462662%2F&show_text=0&width=357″ width=”100%” height=”476″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true” ]