Imami i xhamisë së Lezhës Armando Hoxha ka uruar të gjithe besimtaret myslimin të Lezhes ne nisjen e muajit te bekuar të Ramazanit. Ai ka bërë thirrje që këtë muaj të ketë më shumë solidaritet me familjet në vështirësi dhe të shtohet harmonia me qytetarët.

 

 

Artikulli paraprakSTUDENTËT NGA BELGJIKA PROMOVOJNË SHKODRËN
Artikulli tjetërRUÇI: TË GJITHË KANDIDATËT TË DALIM BASHKË NË TAKIME