Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta, ka zhvilluar sot një takim me qytetarë në Puke. Në një postim në Faceboook, Meta u shpreh se PL është një mbështetje e madhe për të rinjtë në këtë qytet që e duan vendlindjen dhe duan ta zhvillojnë atë.

Postimi i plotë:

Një takim i mrekullueshëm sot në Pukë me të rinj dhe të reja.
Partia e Lirisë është një mbështetje e fuqishme për të rinjtë pukjanë, që e duan vendlindjen dhe duan ta zhvillojnë atë në mënyrë të qëndrueshme.
Falenderoj Donin, Demirin dhe të gjithë bashkëmoshatarët e tyre për këtë ditë të mrekullueshme, që kaluam sot në Pukë e sidomos për idetë e tyre novatore.

Artikulli paraprakFOTOLAJM/ ME FAMILJEN MALËSI TË MADHE, RAMA IKËN NGA ZHURMA E ‘TIRANËS POLITIKE’
Artikulli tjetërMOT I FTOHTË? JA DISA PIJE PERFEKTE PËR T’UA ZBUKURUAR MËNGJESET DHE DARKAT NË SHTËPINË TUAJ