Trajnerët Panucci dhe Lagerback kanë zbardhur formacionet për miqësoren që starton në orën 19:00 në Elbasan Arena.

Shqipëria: Thomas Strakosha, Mergim Mavraj, Arlind Ajeti, Elseid Hysaj, Naser Aliji, Taulant Xhaka, Kamer Qaka, Ylber ramadani, Odise Roshi(kaiiten), Eris Gezda, Armando Sadiku. Tr. Christian Panucci

Norvegjia: Orjan Nyland, Jonas Svensson, Harvard Nordveit, Kristoffer Ajer, Birger Melind, Martin Odegaard, Markus Henriksen, Stefan Johansen(kapiten), Mohamed Elyounoussi, Tark Elyounoussi, Bjorn Maars Johsen Tr. Lars Lagerbac