24 BUKUROSHET SHQIPTARE PROVA NË TEATER MIGJENI. Një spektakël interesant me te ftuar special pritet te jete ai I mbremjes se 27 qershorit ne shkoder ku 24 vajza nga Shqipëria do te konkurojne në garën e bukurisë për cmimin ‘Miss Adoleshenca 2015.

Producenti i spektakleve jehona e shkodres Xhelal Halili ka mberritur ne shkoder serish me vajzat bukuroshe te spektaklit miss adoleshenca.Ai shprehet mjaft i kënaqur nga pritja e ngrohte qe I eshte rezervuar vajzave ndersa njoftoi se provat gjenerale te spektaklit do te mbahen ne teatrin Migjeni. Shetitjet neper resortet me te bukura te Shqiperise erdhen ne fundin e saj .Diten e premte 24 bukuroshet do te pergatiten intensivisht ne prova mbi performancat ne skene .Finalja e madhe do te mbahet me 27 qershor nen kujdesin e producentit Xhalal Halili dhe regjisorit te ketij spektakli Zef Deda.