MARRIN PJESË 25 VAJZAT MË TË BUKURA NGA E GJITH SHQIPËRIA. “Miss Adoleshenca Shqiptare 2015” është organizimi I radhës I agjensis së spektakleve “Jehona e Shkodrës . Të shumta në numër kanë qënë vajzat që kanë dëshirurar të marrin pjesë por vetëm 25 prej tyre janë përzgjedhur për të qënë pjesë e këtij konkursi dhe që kanë kaluar në finale.

Vajzat kanë xhiruar klipet prezantuese duke marrë me vete edhe përshtypjet më të mira për mikpritjen e vecante dhe mjaft të ngrohtë .Xhirimet e klipeve vazhdojnë akoma në pikat më të vecanta të Shkodrës dhe në plazhin e Velipojës. “Miss Adoleshenca Shqiptare 2015” I organizuar nën kujdesin e producentit Xhelal Halili së bashku me regjisorin Zef Deda dhe moderatorin Ergys Bamcin do të sjellin së shpejti finale e madhe të këtij kompeticioni që do të realizohet në qytetin e Shkodrës duke shpalosur kështu vlerat e bukura të qytetit tonë .

Artikulli paraprakPROGRAMI PER SHKODREN, PD vs PS!
Artikulli tjetërSKANDAL NË FIFA, ARRESTOHEN 14 ZYRTARË PER KORRUPSION