Vllaznia dhe Tirana po përgatiten për sezonin e ri futbollistik. Shkodranët dhe bardheblutë zhvilluan sot një ndeshje miqësore në “Selman Stërmasi”, takim që përfundoi në shifrat 1-0 në favor të skuadrës së drejtuar nga Migen Memelli. Autori i golit të vetëm të takimit është Stojanovic. Djemtë e Shehit u përpoqën të reagojnë, por nuk ia dolën dot të barazojnë shifrat.

Formacionet:

Tirana: Lika, Haxhiu, Lulaj, Hoxhallari, Mici, Jonuzi, Hila, Lushkja, Abazaj, Latifi, Kaina.

Vllaznia: Qarri, Smajli, Juriç, Stojanoviç, Spahija, Çeshmedijev, Krymi, Boshnjaku, Mala, Çoba, Balaj.

Artikulli paraprakRAPORTI I DASH, BASHA: MBI 2 MILIARDË EURO JANË PASTRUAR NË SEKTORIN E NDËRTIMIT NË SHQIPËRI!
Artikulli tjetërKURTI: MASAT E BE NDAJ KOSOVËS TË HIQEN SA MË PARË, SERBIA NUK PO RESPEKTON MARRËVESHJET