FOTO ILUSTRUESE

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 11:35, në aksin rrugor “Shkodër-Mjedë”, shtetasi A. L., 20 vjeç, banues në Shkodër, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Nga aksidenti janë dëmtuar lehtë 2 pasagjere në këtë automjet, të cilat janë dërguar në spital dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikulli paraprakSHKODËR, ZJARR NË NJË BANESË, SHKAK SHKËNDIJA ELEKTRIKE
Artikulli tjetërRAMA DËNON SULMIN ME RAKETA RUSE PRANË DELEGACIONIT TË MITSOTAKIS: PROVOKIME TË PAMATURA DHE TË RREZIKSHME