Donald Veshaj është kthyer tashmë një nga personazhet më të komentuar në mediat rozë. Gjithçka ka nisur lidhur me trekëndëshin e krijuar mes tij, Bora Zemanit dhe Beatriks Ramosajt.

Mbrëmjen e djeshme, vëllai i Donaldit, Romeo e ka surprizuar atë, duke e këshilluar të ecë përpara dhe të bëjë atë që i thotë zemra. Madje, ata kanë krijuar edhe të qeshura, kur janë ndërruar me njëri-tjetrin.

Ky moment ka marr shumë reagime të ndryshme në rrjet nga të gjithë. Më e fundit ka qenë nëna e Beatriks, e cila ka postuar në Instastory çastin kur Romeo takon të bijën.

“E dua këtë moment shumë”, ka shkruar ajo krahas videos.

Kujtojmë se, nëna e Beatriksit e ka përkrahur vajzën e vet në lidhje e re që është duke e shijuar me Donaldin.

Artikulli paraprakKIDA ZBULON SURPRIZËN PAS NJË VITI
Artikulli tjetërSYTË NGA QIELLI MË 12 DHJETOR, KOMETA “LEONARD” I AFROHET TOKËS DHE MUND TË SHIHET