Nje 60-vjeçar ka rrezikuar mbytjen ne plazhin e Tales ne Lezhe. 60-vjeçari eshte marre me urgjence dhe eshte derguar ne spital, ku ndodhet ne gjendje te rende.

Prej dites se shtune, rajoni i Lezhes eshte perfshire nga moti i keq, duke sjell det te trazuar me dallgezim te larte.

Artikulli paraprakKALIFORNIA NUK GJEN QETËSI, ‘NË LUFTË’ ME FLAKËT RRËZOHET HELIKOPTERI ZJARRFIKËS! HUMBIN JETËN 3 PERSONA
Artikulli tjetërBERISHA: MINISTRIA E FINANCAVE KA REFUZUAR 6 HERË KËRKESËN PËR NDËRTIMIN E INCENERATORIT TË TIRANËS