Beatrix Ramosaj, ajo vajza e ëmbël dhe seksi në shtëpinë e Big Brother, shumë shpejt ku kthye në personazhin më të sulmuar nga publiku, kjo për shkak të lidhjes së saj me Donaldin.

Mirëpo nga këto sulme, nuk ka shpëtuar as i vëllai i saj, Albani. Një “lumë” me komentesh negative për Beatrixën i kanë vërshuar në videon ku këngëtari e uronte për hyrjen e saj në shtëpinë e Big Brother Vip.

Prandaj, ai ka zgjedhur që t’i mbyllë komentet.

Artikulli paraprakVRASJE MISTERIOZE! PESË PERSONA GJENDEN TË PAJETË NË BANESË, MES TYRE TRE FËMIJË!
Artikulli tjetërE FUNDIT/ PËRPLASET NGA MAKINA NJË 10-VJEÇAR