Myftinia Shkoder ne kuader te muajit te Ramazanit ka dhuruar mengjesin se e shtunes pako ushqimore per personat para-tetraplegjike ne Shkoder.

Ne total jane shperndare 30 pako ushqimore.

Artikulli paraprakRAMA, CIPRAS DHE ZAEV TAKOHEN NË PRESPË? ÇFARË PARALAJMËROJNË MEDIAT E RAJONIT
Artikulli tjetër‘BABALJA’, MINISTRI I BRENDSHËM I KOSOVËS: KËRKOI AZIL POLITIK, PO KRYEJMË TË GJITHA PROCEDURAT