PERGATITJET E FUNDIT PER TI SERVIRUR PUBLIKUT SHKODRAN NJË KONCERT MADHËSHTOR. Vetem pak ore kane ngelur nga zgjedhje e fituesit te edicionit te pare te Shkodra Fest.

Organizatoret e ketij eventi po kryejne pergatiejt e fundit, per te percjelle per shikuesity shkodran nje aktivitett madheshtor I cili do te jete I nderthurur me shume surpriza por edhe cmimet do te ndahen ne nje menyre origjanale te zhvilluar per here te pare ne Shkoder.

Shkodra Fest ne bashkepunim me televizionin Star Plus tashme do te prezantojne finalistet e pare te ketij edicioni, , ky organizim do te behet te shtunen ne teatrin Migjeni Nje gamë e gjërë kengetarësh dhe zhanresh muzikore janë përzgjedhur për këtë nate magjike, qe do te sjelle Shkodra Fest 

Artikulli paraprakZJARRËFIKËSET: KUJDES ME FISHEKZJARRET
Artikulli tjetërPËRKUJTOHEN ANTON XANONI DHE JUSTIN RROTA