Ka ndodhur një gjë e pazakontë në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Izraelit.

Portieri i kuqezinjvve, Etrit Berisha është dënuar me karton të kuq. Kombëtarja jonë po përjeton një dramë të vërtet. Në port tani është Alban Hoxha, i cili priti nje penallti. Shqipëria po luan me 9 lojtarë