Kjo e premte ka rezervuar shume surpriza ne Big Brother Vip.

Dy opinionistet e ftuar Meridiani dhe Antonela, ne fund te emisionit jane futur ne shtepi ne rolin e konkurenteve.

Hyrja e tyre ne shtepi eshte pritur me eufori nga banoret.