Reperi i njohur i muzikës shqiptare, Don Arbas, do të publikojë një bashkëpunim me Mc Kreshën.
Bashkëpunimi po vjen në videoklip dhe lansohet të shtunën.

 

Në muzikë është vet Don Arbas ai që ka pasur gisht, pasi ka edhe studion e vet muzikore.

Ky është projekti i parë për Don Arbas në hip hop skenë, pas një kohe shumë të gjatë dhe ai ka zgjedhur reperin mitrovicas, Mc Kreshën për këtë

Artikulli paraprakEdhe Agnesa merret me kontrabande kapet në aeroport
Artikulli tjetërBelluci e dashura e James Bond ?