Integrimi – Nesër rekomandimi i KE për negociatat, Rama e Bushati akuza PD

Komisioni Evropian do të bëjë publik nesër progres raportin për Shqipërinë në bazë të cilit Këshilli Evropian merr vendimin për Evropian hapjen ose jo të negociatave të vendit tonë për në Bashkimin Kryeministri Edi Rama dhe Ministri i Jashtëm Bushati kanë akuzuar Partinë Demokratike si pengesë të këtij proçesi, Rama: Faleminderit Parlamentit Europian

Artikulli paraprakPANAIRI I 19 -TE I LIBRIT NE TIRANE
Artikulli tjetërTRUMP DHE CLINTON,IMAZHET ME TE DOBETA ELEKTORALE NE HISTORI