Netflix ka lançuar website-in e ri duke zbuluar shfaqjet dhe filmat e tij më të ndjekur televiziv.

Squid Game është seriali më i shikuar ndonjëherë në platformë me 1.6 miliardë orë të shikuara brenda 28 ditëve të para nga publikimi. Deri më tani ka kaluar 9 javë në 10 shfaqjet më të mira në Netflix.

Vetëm në javën e fundit ai grumbulloi plot 42,790,000 orë të shikuara globalisht.

Artikulli paraprakNJIHUNI ME “BINJAKEN” SHQIPTARE TË DUA LIPËS
Artikulli tjetërUSHTROHENI POR NUK SHIHNI REZULTATE, 5 GABIMET QË PO BËNI