– Arben Lahi, 39 vjeç, banues në fshatin Guri i Zi bashkia Shkodër. Arrestimi i këtij shtetasi u bë, sepse ka kanosur për motive të dobëta me një armë zjarri pistoletë pa numër dhe pa fishekë shtetasin E. O. 21 vjeç, banues në fshatin Gur i Zi bashkia Shkodër.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për veprat penale të « Armëmbajtje pa leje » dhe « Kanosje », nenet 278 e 84 të Kodit Penal.

Artikulli paraprakGRIMA: TURP PËR KËSHILLIN BASHKIAK QË NUK MIRATON PAGAT
Artikulli tjetërVLLAZNIA MBRETËRESHA E BOKSIT, 20 HERË KAMPION