Kryeministri Edi Rama ka publikuar në ‘Facebook’ foto-albumin e javës.

Nëpërmjet fotografive Rama sjell në vëmendjen agjendës e zhvilluar gjatë javës që lamë pas, duke nisur me vizitën në Ukrainë.

Vizitë të cilën Rama u shoqërua edhe nga kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, për të vijuar me pas me konferencën Kombëtare Antikorrupsion si edhe panairin e makinave në Expo City Tiranë.

foto galeri
foto galeri

Artikulli paraprakNGA TURQIA DREJT ITALISË/ SHPËTOHEN MBI 100 EMIGRANTË NË MYKONOS, MES TYRE GRA DHE FËMIJË
Artikulli tjetërSHOFERI HUMB KONTROLLIN E KAMIONIT DHE DEL NGA RRUGA, VDES 45-VJEÇARI NË KOSOVË