“Star Sport” ka nisur sezonin e ri në ekranin e “Star Plus”. Emisioni i parë i këtij sezoni nisi menjëherë pas ndeshjes Erzeni-Vllaznia nën moderimin e Endri Çinarit dhe Marinela Matija.
Ne puntaten e pare te emisionit u diskutua për startin e Superiores dhe fatkeqësisht nisjen me humbje të Vllaznisë. Komentet per futbollin ishin kryetema e emisionit te pare per kete sezon me te ftuarit Admir Uruçi, Edmond Doçi, Aldis Tafili dhe Ersi Çaku.

Një vemendje iu kushtua edhe kualifikimit të Vllaznisë së femrave për të dytin sezon rradhazi në 32 ekipet më të mira të Europës.Emisioni në javët në vijim do jetë si zakonisht çdo të hëne në ora 21:00.

 

Artikulli paraprakPËRGATITJET E FUNDIT TË SHKODRA JAZZ FESTIVAL
Artikulli tjetërDITA E KUJTESËS SË VIKTIMAVE TË KOMUNIZMIT E NAZIZMIT