NISHANI SHPREH SHQËTËSIM PËR SITUATËN E SHQIPTARËVE NË PRESHEVË

 

Artikulli paraprakADA GJEN FUSHËN, BASHKIA DHE FSHF DAKORD PËR “RESHIT RUSI”
Artikulli tjetërBASHI: NJË KOMPANI GJERMANE E INTERESUAR PËR VLLAZNINË