Një burrë hidhet nga një pallat ndërron jetë në spital

Një burrë ka tentuar që ti japë fund jetës duke u hedhur nga lartësia. Ngjarja e rëndë ndodhi në Korçë, gjatë paradite. Ende nuk dihet se kush është personi rreth 65 vjeç, por ai është dërguar me urgjencë në spital ku ndodhet në gjendje të rëndë. Burimet policore thanë se ai është hedhur nga një lartësi e madhe. Edhe pse i është ndihma e parë, burri ka ndërruar jetë në spital. ‘Në orën 12:00 njofton Spitali i Korçës, se shtetasi i mësipërm ka ndërruar jetë’, thanë burime policore. Kanë nisur hetimet për identifikimin e tij dhe për zbardhjen e arsyeve të ngjarjes së rëndë.

Artikulli paraprakHIDHET NGA PALLATI GRUAJA QE PLAGOSI KUNATËN ME THIKË
Artikulli tjetërARRESTOHEN DY VËLLEZËRIT PROBLEMATIKË